Janusz

Dnia 14.10.2020 uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Cisiu głosowali na "BELFRA ROKU 2020". Nauczycielem roku został wybrany Pan Lucjan Imiołczyk - nauczyciel historii, WOS, oraz pracowni modelarskiej.

W szkole podstawowej w Cisiu odbędzie się zbiórka elektrośmieci

od 28 września do 05 października  prosimy wszystkich chętnych aby w tych dniach dostarczyli na plac szkolny zużyty sprzęt.

Bardzo dziękujemy, ponieważ zebrane elektrośmieci wymieniamy na kupony Funduszu Oświatowego i w ten sposób nasza placówka może uzyskać nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz wyposażenie sal dla naszych uczniów.

Do tej pory zebraliśmy dzięki Państwu pomocy 4644 pkt.

Dziękujemy!

W załączniku znajduje się formularz, który należy wypełnić w celu zgłoszenia kandydata na patrona naszej szkole.

W załączniku znajduje się regulamin wyboru patrona szkoły - zapraszamy do zapoznania się z nim!

Harmonogram działań zmierzających do nadania imienia Publicznej Szkole Podstawowej w Cisiu w załączniku.

Drodzy uczniowie , rodzice i nauczyciele!

Minęły wakacje - rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021.

Po kilkumiesięcznej przerwie uczniowie i nauczyciele wracają do szkoły w tradycyjnej stacjonarnej formie. Naukę rozpoczniemy w warunkach zagrożenia epidemicznego – wszyscy musimy się

zmobilizować do przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

Bardzo starannie musimy się do tej trudnej rzeczywistości przygotować, wszystkie potrzebne dla Państwa informacje będą ukazywały się sukcesywnie na stronie szkoły.

Jaki ten nowy rok będzie zależy też od nas samych, od naszej odpowiedzialności, zrozumienia powagi sytuacji. Zasady obowiązujące w szkole w związku z COVID - 19 mają nam wszystkim zapewnić bezpieczeństwo, służą aby nauka mogła przebiegać w jak najlepszych warunkach.

Mimo wszystko mam nadzieję, że będzie to rok pomyślny i pełen sukcesów.

Życzę wszystkim aby nowe wyzwania jakie pojawią się w tym roku były źródłem satysfakcji, radości i optymizmu.

Życzę Nauczycielom oraz Uczniom pomyślnego roku, zrealizowania planów i marzeń, a Rodzicom dobrej, owocnej współpracy ze szkołą uwieńczonej sukcesami dzieci.

Dyrektor Szkoły PSP w Cisiu

Anita Walczak

W załączniku znajduje się list Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 - zapraszamy do zapoznania się z nim uczniów i rodziców.

Prosimy rodziców i uczniów o zapoznanie się z regulamin wewnętrzny SP w Cisiu w związku z COVID -19 - załącznik!