4.jpg

Turnieju Dwójek Siatkarskich - Klub Sportowy UKS Gimnazjum

W  dniu 01.06.2015r. uczniowie  naszej  szkoły  uczestniczyli  w Turnieju  dwójek siatkarskich  zorganizowanym  przez Klub Sportowy UKS Gimnazjum. W zawodach  uczestniczyli  zawodnicy  szkół  podstawowych z  terenu Gminy  Blachownia. Naszą placówkę  reprezentowały dwie  pary żeńskie: Aleksandra Bukowska; Dagmara Dybner oraz Julia Hyra; Karolina Pytel,  a  także para  męska  Bartosz  Niemiec; Marcel  Jelonek. Najlepiej  zaprezentowały się  uczennice  Aleksandra Bukowska; Dagmara  Dybner, które  ostatecznie  zakończyły  rywalizacje  na IV miejscu, najgorszym dla  sportowca.  Pozostałe  pary  zostały  sklasyfikowane  na miejscach  5-8. Organizatorzy  turnieju przygotowali  dla  uczestników  niespodziankę  jaką  było pojawienie  się na turnieju reprezentanta  Polski w  pilce  siatkowej mieszkańca  Blachowni Mateusza Bieńka, który  w  swoim debiucie  w  reprezentacji został  wybrany MVP meczu.

 

 

W  dniu  03.06.2015 r. uczniowie  naszej  szkoły  uczestniczyli  w  Turnieju piłki  nożnej chłopców  o puchar  proboszcza w  Kulejach. Naszą  placówkę  reprezentowali : Bartosz  Niemiec, Jan  Kacprzak, Meteusz Goldyn, Radosław  Mikołajczyk, Marcel Jelonek, Patryk Nowiński Filip Leliwa. W  turnieju  prócz  naszej placówki udział  brały Szkoła podstawowa w  Kulejach występująca w roli gospodarza, a  także Szkołą  Podstawowa w Truskolasach, Szkoła Podstawowa w Kalei oraz  oraz  Szkoła  Podstawowa w   Węglowicach. Chłopcy mimo ambitnej  walki przegrali  swoje  mecze  i  zostali sklasyfikowani na V  miejscu.