4.jpg

TURNIEJ WIOSENNY 2013

   Dnia 22 marca w naszej szkole odbył się, jak co roku, Szkolny Turniej Wiosenny pt. "Witaj Wiosno". Organizatorami tej imprezy była p. A. Widera i p. E. Polis. Cały program i zadania dla klas były bardzo dokładnie przemyślane i dopracowane. Zadaniami, z jakimi przyszło się zmierzyć każdej klasie, było wykonanie Marzanny i portretu Pani Wiosny. Ponadto z każdej klasy były wytypowane 3-osobowe zespoły, które wzięły udział w konkurencjach teoretycznych (zagadki, układanie puzzli) i sportowych ( zbijanie kręgli, rzut piłeczką do miski, wyścigi z woreczkiem pchanym kijkiem). Reprezentanci z klas musieli także odwiedzić Salon Piękności, a następnie zaprezentować tegoroczną Modę Wiosenną na specjalnym pokazie.


   Dla wspaniałej publiczności, która wspomagała swoich faworytów, również zostały przygotowane wiosenne zagadki. Za poprawną odpowiedź była nagroda - cukierek bądź lizak.
   Wszystkim tym konkurencjom bacznie przyglądało się i jednocześnie oceniało Jury.
Jurorami, w tym roku, były panie: dyr. Z. Matuszewska, A. Walczak i  Beata Kasprzyk.
   Wszystkie zdobyte punkty złożyły się na ogólną punktację i pozwoliły danej klasie zająć odpowiednie miejsce. Zdradzimy, iż w tym roku I miejsce wywalczyli nasi najmłodsi milusińscy - Oddział Przedszkolny. Należy jednak nadmienić, iż wszyscy byli świetni. Wszystkim należy gorąco GRATULOWAĆ !!!
Podczas tej całej zabawy można było zaobserwować, iż nasi uczniowie potrafią się doskonale bawić. Sprostali wszystkim zadaniom. Jesteśmy z nich bardzo dumni.

                                                                         
                                                                          
                       Agnieszka Widera

Ewa Polis