WYNIKI GMINNEGO KONKURSU ARTYSTYCZNO – LITERACKO – FOTOGRAFICZNEGO „TWOJA POSTAĆ WYGLĄDA MI ZNAJOMO”

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki naszego konkursu.

Przypomnijmy: zadaniem uczestników było wcielenie się w dowolnego bohatera literackiego. Następnie należało zrobić zdjęcie, które wraz z opisem przedstawianej postaci, trzeba było przesłać na adres mailowy szkoły.

Z uwagi na małą liczbę zgłoszeń jury konkursu, wraz z organizatorem, zdecydowało, że nagrodzone zostaną wszystkie nadesłane prace:

• Aleksandra Cierpioł, Publiczna Szkoła Podstawowa w Cisiu, klasa 1, Vaiana z książki "Vaiana: skarb oceanów";

• Nicola Kokot, Publiczna Szkoła Podstawowa w Cisiu, klasa 6, Gwengolin Shepherd, szesnastoletnia bohaterka trylogii czasu pt. "Czerwień rubinu", " Zieleń szmaragdu", "Błękit szafiru", autorstwa Gier Kerstin;

• Kamil Kopiec, Szkoła Podstawowa w Łojkach, klasa 7A, Rejent Milczek z „Zemsty” Aleksandra Fredry;

• Hubert Trzciński, Szkoła Podstawowa w Łojkach, klasa 7, tytułowy „Mały Książę” Antione'a de Saint Exupery'ego.

Dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy laureatom!!!

Dyplomy oraz nagrody odbierać można w sekretariacie szkoły.